uk

+38(050) 183-28-04 ЮРІЙ
+38(096) 363-84-38 АНАТОЛІЙ
мінімальне
оптове замовлення
500 грн.

Маска "Міккі-Мауса" Хлопчик пластик

17.50 грн. 21.87 грн.
  • Модель: Маска "Мики-Мауса"
  • Наявність: Є в наявності
Опис
Міккі Маус, або Міккі-Маус (англ. Mickey Mouse «Мишеня Міккі») — мультиплікаційний персонаж, один із символів компанії Уолта Діснея та американської поп-культури взагалі. Являє собою антропоморфне мишеня.

     Дані про день народження не цілком однозначні. Офіційно днем ​​народження Міккі вважається 18 листопада 1928 року. Саме цього дня показали світові мультфільм «Пароходік Віллі». Хоча вперше кіноглядачі познайомилися з Міккі ще за 183 дні (15 травня), коли вийшов невеликий німий мультфільм «Божевільний літак».

     Говорить високим і тонким голосом. До 1947 Уолт Дісней особисто озвучував Міккі Мауса, через хронічний кашель внаслідок куріння був змушений припинити озвучку. Тоді компанія Дісней доручила цю роботу Джиммі Макдональду. З 1977 по 2009 рік Міккі Мауса озвучував Уейн Оллвайн.

     Часто з'являється в компанії друга Дональда і собаки на прізвисько Плуто. Крім того, у Міккі є подружка на ім'я Мінні, його молодший брат Морті та агресивні та пустотливі племінники Майкл та Майло Філдмаус. Міккі Маус фігурує у мультфільмах, коміксах, відеоіграх та розважальних парках.

     Міккі Маус з'явився в 1928 році, після того як Уолт Дісней втратив права на свого першого персонажа, щасливого кролика Освальда. Перші короткі анімаційні фільми з Міккі Маусом були намальовані Абом Айверксом, головним компаньйоном Волта Діснея. Згодом, зі зростанням популярності, Міккі Маус почав фігурувати у повнометражних мультфільмах, на телебаченні, коміксах та різних предметах.
Відгуків (0)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре