uk

+38(050) 183-28-04 ЮРІЙ
+38(096) 363-84-38 АНАТОЛІЙ
мінімальне
оптове замовлення
500 грн.

Маска "Мавпи" 0903-39 пластик

14.52 грн.
5 або більше: 13.20 грн.
  • Модель: Маска "Обезьяны"
  • Наявність: Є в наявності
Опис
Мавпи - четверорукі ссавці, найбільш близькі до людини за будовою тіла та походженням, у широкому сенсі - всі представники загону приматів (Primates). Слово "мавпа" з'явилося в давньоруській мові як запозичення з перського abuzine і стало широко відоме після видання "Хождения за три моря" Афанасія Нікітіна. У словнику Д. Н. Ушакова уточнюється, що abü zinä в арабському означає «батько розпусти».

     У більшості мавп білки очей зазвичай чорні, як і зіниці (у людей білі, що контрастує зі зіницями). Мавпи відрізняються від напівмавп денним способом життя, складною поведінкою, всеїдністю з ухилом у рослиноїдність. З цим пов'язані їх багато морфологічних особливостей, наприклад, складно влаштований мозок.

     Мавпи чи антропоїди чи вищі примати — у вужчому значенні — ті види приматів, які належали до застарілому нині підряду мавп (Simiæ) чи антропоїдів (Anthropoidea), протипоставу напівмавп (Prosimiae), що протиставлявся. Підзагін мавп ділився на дві групи: широконосих (Platyrrhini) - мавпи Центральної та Південної Америки, вузьконосих (Catarrhini) - мавпи Старого Світу.

    У новій систематиці справжніх мавп виділяють в інфразагін мавпоподібні і об'єднують із довгоп'ятами у підзагін сухоносих приматів (Haplorhini), а напівмавп (без довгоп'ят) – у підзагін мокроносих приматів (Strepsirrhini).
Відгуків (0)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре