uk

+38(098) 100-18-04 ЮРІЙ
+38(096) 363-84-38 АНАТОЛІЙ
мінімальне
оптове замовлення
500 грн.

Маска "Шрек" пластик

30.80 грн. 38.72 грн.
  • Модель: Маска "Шрек"
  • Наявність: Є в наявності
Опис
"Шрек" (англ. Shrek, 2001) - популярний комп'ютерний повнометражний анімаційний фільм кіностудії Dreamworks Pictures режисерів Ендрю Адамсона та Вікі Дженсон за мотивами дитячої книги Вільяма Стейга "Шрек". Усього створено 4 частини «Шрека».

     Це перший повнометражний мультфільм в історії, який здобув премію «Оскар» за найкращий анімаційний повнометражний фільм. Також нагороджений премією BAFTA, Annie Awards (8 номінаціях) та іншими кінематографічними нагородами.

     У фільмі зібрані та діють герої відомих та улюблених у європейській культурі казок, традиційні сюжетні лінії яких вміло та комічно вплетені у зовсім іншу історію. Комічний ефект створюється не тільки несподіваним поєднанням абсолютно різних історій в одну, але й тим, що казкові персонажі самі читали казки і знають, що в них належить, а що ні, проте щомиті порушують очікування глядачів, а також тим, що герої живуть в умовному Середньовіччя, але їхня мова поєднує з високим поетичним стилем (напр. традиційними казковими зачинами), як сучасну розмовну мову зі стилістично зниженою лексикою, просторічними оборотами та безладними згадками сучасної нам техніки, так і пародійне обговорення життя знаменитостей та кіноіндустрії.
Відгуків (0)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре