uk

+38(098) 100-18-04 ЮРІЙ
+38(096) 363-84-38 АНАТОЛІЙ
мінімальне
оптове замовлення
500 грн.

Маска "Зорро"

14.52 грн.
3 або більше: 13.20 грн.
  • Модель: Маска "Зорро"
  • Наявність: Є в наявності
Опис
Зорро (ісп. Zorro, або Сеньйор Зорро, ісп. Señor Zorro) — вигаданий персонаж, варіація на тему Робін Гуда, «герой у масці», який приходить на допомогу знедоленим жителям Нової Іспанії.

     Спочатку Зорро був персонажем пригодницьких книг Джонстона Маккаллі. Вперше з'явився у повісті «Прокляття Капістрано», опублікованій 1919 року. За однією з версій, при створенні образу Маккаллі відштовхувався від розповідей про якогось Вільяма Лампорта. Наступного року з'явився перший фільм про Лісу, «Знак Зорро», з Дугласом Фербенксом у великій ролі. Згодом про Зорро було знято безліч фільмів як в Америці, так і за її межами.

     Зорро - alter ego Дона Дієго де ла Вега (ісп. Don Diego de la Vega, ісп. Don Diego Vega), дворянина і майстерного фехтувальника, який живе в Каліфорнії в роки іспанського панування. Персонаж згодом зазнав змін, проте незмінним залишається образ благородного розбійника, одягненого у все чорне і приховує обличчя під чорною маскою, який захищає людей землі від сваволі влади та інших лиходіїв.

     Улюблена зброя Зорро - рапіра, яку він часто використовує, щоб залишити його відмітний знак - букву Z, яку він завдає трьома швидкими рухами. Він також використовує батіг.
Відгуків (0)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре