uk

+38(050) 183-28-04 ЮРІЙ
+38(096) 363-84-38 АНАТОЛІЙ
мінімальне
оптове замовлення
500 грн.

Інформація про доставку


Служби доставки:

   - Дізнатися номер найближчого відділення «Нової Пошти» можна за посиланням www.novaposhta.ua  Відправка здійснюється післяплатою, або за повною передоплатою на картку Приват Банку. Доставка по Україні здійснюється протягом 1-3 днів.

    Відстеження товару на сайті перевізника «Нової Пошти»

       Якщо ви замовили доставку товарів з нашого інтернет-магазину перевізником «Нової Пошти», ви отримаєте номер транспортної накладної, за яким на сайті «Нової пошти» зможете відстежити переміщення вашого замовлення аж до моменту його прибуття до пункту видачі «Нової Пошти» у вашому населеному пункті.  ; - Дізнатися номер найближчого відділення «АвтоЛюкс» можна за посиланням www.autolux.ua   Відправка здійснюється післяплатою, або за повною передоплатою на карту Приват Банку. Доставка по Україні здійснюється протягом 1-3 днів.

Відстеження товару на сайті перевізника "АвтоЛюкс"

       Якщо ви замовили доставку товарів з нашого інтернет-магазину перевізником «АвтоЛюкс», ви отримаєте номер транспортної накладної, за яким на сайті «АвтоЛюкс» зможете відстежити переміщення вашого замовлення аж до моменту його прибуття до пункту видачі «АвтоЛюкс» у вашому населеному пункті.


Оплата:

    

Номер картки для оплати замовлень уточнюйте за телефоном:

+38 (096) 363-84-38 Анатолій

Можна скористатися терміналом Приват банку (Знайти найближчий термінал)  або Скористатися сервісом Приват 24 < /p>Про інші способи оплати можна уточнити за телефоном: +38(096) 363-84-38 Анатолій, а також, якщо у Вас виникли питання щодо доставки або замовлення в інтернет-магазині "Товари для свята".


Приємних покупок!


Увага!
Всі витрати на доставку товару та переказ грошей за товар, бере на себе замовник!